Reflexní nažehlovačky - nejširší výběr na jednom místě

Archy s různými motivy v reflexní stříbrné barvě. Vybírat můžete z více jak 250 typů reflexních archů velikosti 9x12 cm, reflexních pásek nebo větších reflexních archů velikosti 20 cm. Reflexní nažehlovací obrázky jsou vhodné na bavlnu a směsové materiály obsahující bavlnu, můžete použít také na softshell nebo polyester. V domácích podmínkách je můžete jednoduše nažehlit i klasicky žehličkou, trvanlivost nažehlovacího potisku je poté shodná s trvanlivostí textilu.

Ke každému typu objednané nažehlovačky je vždy přiložený návod k nažehlení a zkušební vzorek.

Jak objednat? Stačí napsat buď na info@nazehlujeme.cz, na náš fcb Nažehlovací obrázky nebo využít objednávkový formulář níže - uvést název archu a počet. 

Jste prodejci látek, galanterie, případně výrobci oblečení? Nabízíme také možnost velkoobchodního odběru našich nažehlovacích archů, pro bližší info nás prosím kontaktujte na info@nazehlujeme.cz, rádi vám sdělíme podmínky pro velkoobchodní prodej.

Reflexní archy 9x12 cm

Cena archu: 45,- Kč

Reflexní pásky 3x48 cm

Cena: 58,- Kč

Objednávkový formulář

Proč používat oblečení s reflexními prvky?

V prvním případě "vidět a být viděn" - základní pravidlo bezpečnosti na našich silnicích pro chodce a cyklisty, které platí dvojnásob za snížené viditelnosti. Díky reflexním prvkům je chodec lépe vidět za snížené viditelnosti nebo v noci zejména když je mlha, hustě prší nebo sněží, na podzim nebo v zimě při zatažené obloze, tedy prakticky v tomto období přes celý den :)

A další argument navíc pro - je to povinné ze zákona. Od února 2016 vstoupila v platnost novela zákona, která chodcům nařizuje za špatné viditelnosti nosit reflexní prvky. Pokud tedy někam jdete pěšky za soumarku, v mlze nebo ve tmě, kde není veřejné osvětlení, má chodec povinnost mít na sobě reflexní prvky.  

Co jsou to reflexní materiály?

Jsou to materiály, které jsou schopny odrážet světlo až do vzdálenosti 150-200 m. Při nasvícení třeba světlomety od auta i na tuto vzdálenost řidič vidí něco neobvyklého (kontrastní světlo) a má možnost a čas nějakým způsobem zareagovat. 

Reflexní nažehlovací obrázky jsou ideální volbou, jak jednoduchým způsobem zpestřit oblečení a současně také zajistit jeho funkčnost za snížené viditelnosti a v noci. Hodí se také třeba k zakrytí drobných vad na oblečení - jako malá dírka na bundě. Reflexní motivy snadno v domácích podmínkách nažehlíte pomocí žehličky. Jsou vhodné na bavlnu a směsové materiály obsahující bavlnu. Reflexní nažehlovačku můžete použít také na softshell nebo polyester.

Pokud tedy chcete například svému dítěti zpestřit nějakým způsobem podzimní softshellovou budnu, je stříbrná reflexní nažehlovačka tou nejlepší volbou. Zároveň tím také uděláte něco navíc pro jeho bezpečnost.

Ukázka reflexních nažehlovaček při nasvícení za tmy

Můžeme vám nabídnout dva typy reflexních nažehlovacích folií - reflexní šedou a reflexní stříbrnou folii. Běžně používaná a velice oblíbená je reflexní stříbrná folie. Jedná se o speciální reflexní materiál s velmi vysokou odrazivostí světla při přímém nasvícení. Nažehlené motivy ve stříbrné barvě navíc působí za denního světla velice efektivně.  

Kromě těchto klasických dvou typů reflexních folií můžeme nabídnout i speciální reflexní folii s ještě větší odrazivostí světla při přímém nasvícení (více jak 100 lumenů) a se zvýšenou odolností při praní. Tato folie splňuje normy EN ISO 20471 pro použití podle pravidel silničního provozu.