Nažehlovací nápisy na svatební a rozlučková trička

Nažehlovací nápisy se svatební tématikou, jako jsou například Nevěsta, Ženich, Tým nevěsty a podobně. Je možné dodat i jako komplet včetně trička a nažehlení vybraného nápisu na trička. Trička jsou ideální například pro rozlučku se svobodou. Nápisy si můžete vybrat v různých barvách, velikostech i typech písma (viz níže v naší galerii) a provedení (například česká nebo anglická verze nápisu).

Jak objednat? Stačí napsat buď na info@nazehlujeme.cz nebo využít objednávkový formulář níže - uvést typ písma, požadovanou velikost a případně požadovanou barvu.

Malá ukázka vytvořených nápisů, ceny jsou uvedeny pro uvedené rozměry, které se nejvíce používají na trička klasických velikostí:

Můžeme mít od nás kompletní dodávku včetně triček a nažehlení, nebo pouze samotnou nažehlovačku, kterou si doma nažehlíte na svoje oblečení. Barvu trička a nažehlovačky je možné zvolit libovolně.

Můžete vybírat z dalších typů písma pro vaše nápisy:

Další možnosti, jak potěšit nevěstu a ženicha v jejich svatební den :) Kompletní nabídku dostupných typů a barev hrnečků najdete zde.

Objednávkový formulář