Nažehlovací nápisy na svatební a rozlučková trička

Nažehlovací nápisy se svatební tématikou, jako jsou například Nevěsta, Ženich, Tým nevěsty a podobně. Je možné dodat i jako komplet včetně trička a nažehlení vybraného nápisu na trička. Trička jsou ideální například pro rozlučku se svobodou. Nápisy si můžete vybrat v různých barvách, velikostech i typech písma (viz níže v naší galerii) a provedení (například česká nebo anglická verze nápisu).

Jak objednat? Stačí napsat buď na info@nazehlujeme.cz nebo využít objednávkový formulář níže - uvést typ písma, požadovanou velikost nažehlovačky a případně požadovanou barvu. 

Malá ukázka vytvořených nápisů, ceny platí pro daný typ nažehlovačky a uvedené rozměry, které se nejvíce používají na trička klasických velikostí:

Můžeme mít od nás kompletní dodávku včetně triček a nažehlení, barvu trička a nažehlovačky je možné zvolit libovolně. Nebo můžete objednat pouze samotnou nažehlovačku, kterou si doma nažehlíte na svoje oblečení. Stačí nám vždy sdělit název vybraného motivu a pro samotnou nažehlovačku i požadovanou velikost.

Cena triček včetně motivu:

Dospělácké (XS-L) - 320,- Kč
Dospělácké (XL-5XL) - 360,- Kč

Můžete vybírat z dalších typů písma pro vaše nápisy:

Další možnosti, jak potěšit nevěstu a ženicha v jejich svatební den :) Kompletní nabídku dostupných typů a barev hrnečků najdete zde.

Objednávkový formulář