Nažehlovací štítky se jménem

Potřebujete dětem do školky, školy či na tábor označit oblečení? Není nic jednoduššího, jak nažehlovací štítky se jménem a motivem na přání od nás. Nažehlovací jmenovku si můžete vytvořit podle své představy - stačí si vybrat barvu pozadí, motiv a styl písma. Můžete si samozřejmě zaslat i svůj motiv, pokud si nevyberete z naší nabídky :)

Nažehlovací štítky můžete nažehlit na bavlnu a směsové materiály obsahující bavlnu, na softshell nebo polyester. V domácích podmínkách je můžete nažehlit i klasicky žehličkou podle přiloženého návodu, který je součástí balení. Nebo si také prohlédněte náš videonávod níže.

Štítky se jménem na oblečení pro děti do školky nebo školy můžete také stylově nakombinovat s plastovým nebo plechovým hrnečkem ve stejném provedení, více k možnostem pro hrnečky najdete zde

Velikost štítku je 5x1,5 cm, cena štítku 7,- kč/kus

Jak objednat?

Stačí si jednoduše z galeriií níže vybrat typ písma, barvu pozadí, požadovaný motiv a tyto údaje společně se jménem, co má být na štítku a počtem kusů nám zaslat na meil info@nazehlujeme.cz, nebo využít objednávkový formulář níže. Vzhledem k individuální výrobě je minimální počet od varianty 15 ks, v případě nižšího počtu se počítá doplatek 40,- Kč/varianta.

Motivy

Typy písma a barva pozadí

Objednávkový formulář

Jak nažehlíte doma žehličkou

no alt