Nažehlovací loga na vaše výrobky

Rádi byste si své výrobky originálně označili nebo potřebujete odlišit oblečení svých dětí ve školce? Máme tu tedy pro vás nažehlovací loga, které rádi vytvoříme dle vašeho požadavku. A jak na to? Stačí nám zaslat vaše logo, požadovaný rozměr a barvu. Objednávka není vázaná počtem kusů, zvolit si můžete jakékoliv množství. Níže v galerii si můžete prohlédnout ukázku již vytvořených log našich zákazníků.

Orientační cena: 1 dm²....... 40 - 49 Kč (dle velikosti a složitosti motivu, plocha je dána násobkem výšky a šířky motivu)

Můžete vybírat z následujících barev nažehlovacích folií

JAK POPTAT PŘÍPADNĚ OBJEDNAT VLASTNÍ MOTIV NAŽEHLOVAČKY?

Máte nějaký svůj obrázek nebo motiv? Stačí se na nás obrátit emailem info@nazehlujeme.cz nebo třeba na našem facebooku do zpráv a rádi jej vyhotovíme dle vašeho požadavku a to i včetně menších grafických úprav zdarma.

Společně se zaslaným obrázkem ještě stačí zaslat požadovanou velikost (například délku), počet kusů, případně barvu, abychom vám mohli obrázek nacenit. Veškeré nabízené barevné varianty vyřezávacích folií máme skladem.

Dodací lhůta je většinou 3 - 5 dní od připsání platby. Hotové nažehlovačky zasíláme poté vždy doporučeně na vaši adresu, doručení je většinou do druhého dne od podání zásilky, za cenu 45,- Kč.

Poptávkový formulář