Kompletní dodávka včetně triček a nažehlení termolisem

Rádi vám nabídneme naše nažehlovačky i jako kompletní dodávku včetně triček a nažehlení termolisem. Nažehlení termolisem zajišťuje větší stálost a odolnost nažehlovačky na nažehleném materiálu. Nažehlení je provedeno za stálé teploty a potřebném tlaku a nemůže tak tedy později docházet například k odlupování nažehlovačky po praní a podobně - samozřejmě při dodržování doporučených postupů pro údržbu :)

Kde si vyberu nějaké tričko?

V našem katalogu najdete značkový reklamní textil značky Adler v mnoha barevných variantách a také velikostí, vybírat můžete od dětské velikosti 4 roky až po velikost 4XL. Nabízené reklamní trička jsou velice oblíbené pro svoji kvalitu zpracování a i pro velice příznivou cenu. Vybírat můžete z klasických dámských nebo pánských triček, v nabídce máme i dětské trička, šortky nebo kšiltovky. K vaší nažehlovačce pak stačí vybrat již jen typ trička, velikost a barvu. Pokud si vyberete tričko od nás, je pak nažehlení zdarma. 

A co když mám již svoje trička?

To také není problém. Stačí nám je zaslat na naši adresu a vytvořené nažehlovačky na ně rádi nažehlíme. V tomto případě je cena za nažehlení od 25,- Kč/kus

no alt