Jak nakupovat

Jak poptat případně objednat vlastní motiv nažehlovačky?

Máte nějaký svůj obrázek, logo nebo motiv? Stačí se na nás obrátit emailem na info@nazehlujeme.cz nebo třeba na našem facebooku do zpráv a rádi jej vyhotovíme dle vašeho požadavku a to i včetně menších grafických úprav zdarma.

Společně se zaslaným obrázkem ještě stačí zaslat požadovanou velikost (například délku), počet kusů, případně barvu, abychom vám mohli obrázek nacenit. Veškeré nabízené barevné varianty vyřezávacích folií máme skladem.

Dodací lhůta je většinou 3 - 5 dní od připsání platby. Hotové nažehlovačky zasíláme poté vždy doporučeně na vaši adresu, doručení je většinou do druhého dne od podání zásilky, za cenu 45,- Kč.

Jak uvést požadovanou velikost motivu?

Požadovanou velikost zaslaného motivu uvádějte prosím vždy v centimetrech, abychom mohli požadovaný motiv již na první pokus nacenit. Při poptávání by bylo dobré vyhnout se podobným zadání:

- "chci dvě velikosti, jeden malý a druhý o něco větší"

- "velikost chci na dětské tričko vel. 154" - není bohužel jasné, jestli máte představu motivu přes celé tričko, nebo třeba jako malý obrázek.

- "velikost chci, jak je na obrázku" - nemůžeme tušit, jestli myslíte velikost, jak se vám obrázek otevře na vašem počítači, nebo skutečnou velikost obrázku podle jeho rozměrů a rozlišení.  

V jakém formátu mám zaslat podklady pro nažehlovačku?

Nejvhodnější formáty pro výrobu nažehlovacího obrázku jsou motivy zpracované v grafických programech s příponami *.cdr, *.eps, *.ai nebo *.svg.

Podklady pro obrázky z vyřezávané folie je možné zaslat v co největší velikosti ve formátu *.jpg, *.bmp, *.png.

Pokud si vytvoříte vlastní návrh pro nažehlovačky ve wordu, prosíme uložit z wordu a zaslat ve formátu *.pdf, aby nedošlo otevřením u nás například ke změně písma apod.

Pro plnobarevný tisk jsou nejvhodnější obrázky s rozlišením 200 - 300 dpi (obrazových bodů na palec), zjistíte vždy ve Vlastnostech u daného obrázku.

V krajním případě je možné jednodušší motivy převzít například i z vyfoceného obrázku.